Banner

o firmie

firma z tradycją

Firma LIMAT Sp. z o.o. to wiodący producent palet drewnianych w Polsce.
Od 1990 roku dostarczymy na rynek krajowy oraz zagraniczny licencjonowane Europalety obecnie znakowane znakiem jakości EPAL, spełniające wymagania normy UIC 435-2.

Systematycznie inwestujemy we własne zaplecze technologiczne oraz rozwój kompetencji pracowników. Kierujemy się zasadą, że progres naszej firmy w każdym aspekcie oznacza satysfakcję klientów, która jest dla nas niezmiennym priorytetem.

Tradycja

nowoczesny park maszynowy

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, pozwalający w pełni kontrolować wszystkie procesy produkcyjne. Produkowane przez nas palety są od początku do końca wytwarzane w naszym zakładzie. Posiadamy linie tartaczną służącą do produkcji desek oraz wsporników palet, linie montażową palet, a także suszarnie niezbędne do uzyskania wymaganej wilgotności dla wyprodukowanych palet. Realizując w całości proces produkcji palet, jesteśmy wstanie spełnić najwyższe wymagania klientów w jak najkrótszym czasie.

Park maszynowy

flota transportowa

Dysponujemy flotą transportową umożliwiającą dostarczanie surowca do produkcji oraz wywóz palet bezpośrednio do klienta. Posiadamy nowoczesną park samochodowy gwarantujący niezawodność i terminowość dostaw. Wszystkie transportowane przez nas ładunki ubezpieczamy w ramach umowy OCP w ruchu międzynarodowym.

Transport

kontrola jakości

Od samego początku działalności firmy dbałość o jakość produkowanych palet była zawsze najważniejsza. Dysponując własną flotą transportową, nowoczesnym parkiem maszyn produkcyjnych oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, jesteśmy wstanie zagwarantować, że każda wyprodukowana przez nas paleta spełnia wszystkie wymagania norm jakości. Kontrolując proces produkcji palet, od przywozu drewna z lasów, aż po dostarczenie palet do klienta, daje gwarancję jakości produkowanych przez nas palet oraz niezawodność dostaw. Chcąc zapewnić najwyższy standard jakości nieustannie inwestujemy w najnowocześniejsze technologie w naszym zakładzie produkcyjnym.

Jakosc
Logo

Od 1990 roku w branży drzewnej

Kadra

Wykwalifikowana i doświadczona kadra

Klient

indywidualne podejście do klienta

Środowisko

Troska o środowisko

Jakość

wysokiej jakości produkty i usługi

Produkcja

innowacyjny proces produkcji

Kontakt zapraszamy do współpracy

Dane

Dane rejestrowe spółki
LIMAT Sp. z o.o.
KUŹNICA ZAGRZEBSKA KOL.4
98-273 KLONOWA
NIP 827-222-15-06

Zakład

Zakład produkcyjny
KUŹNICA GRABOWSKA 115
63-522 KRASZEWICE

Tel

TELEFON/FAX +48 627 312 414

Mail

ADRES E-MAIL biuro@limatpalety.pl

Godziny pracy biura: PN-PT od 8 do 16.

YouTubezapraszam na nasz profil

Jak do nas dojechać?